Ziņas

4.02.2021

PEFC Koksnes piegādes ķēdes sākotnējās apmācības Latvijā

Auditori, audita ziņojumu vērtētāji un sertifikācijas lēmumu pieņēmēji ir aicināti reģistrēties tiešsaistes PEFC atzītā Koksnes piegādes ķēdes apmācību programmā, kas tiek plānota 25. februārī un 1.martā.

Dalība šādās PEFC atzītās Koksnes piegādes ķēdes sākotnējās apmācībās ir priekšnoteikums ikvienam auditoram, audita ziņojumu vērtētājam un sertifikācijas lēmuma pieņēmējam, kuri iesaistīti uzņēmumu sertifikācijas procesā atbilstoši PEFC ST 2003:2020 standartam.

Sertifikātu izsniegšana atbilstoši 2020. gada standartiem iespējama tikai tad, ja ir veiktas sākotnējās vai atkārtotās apmācības un sertifikācijas iestāde ir veikusi akreditāciju.

Lai reģistrētos apmācībām, lūgums sūtīt e-pastu Mārtiņam Ailtam, e-pasts: martins.ailts@pefc.lv . Reģistrēties iespējams līdz 22. februārim.

Sīkāka informācija

Kursi tiks organizēti Microsoft Teams platformā, 25. februārī un 1. martā no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Kursos paredzēts ievads pārskatītajā PEFC ST 2003:2020 standartā, fokusējoties uz materiālu plūsmām, Likumības pārbaudes sistēmu, koksnes piegādes ķēdes metodēm un daudzvietu sertifikāciju. Tāpat apmācībās tiks ietvertas izmaiņas Preču zīmju standarta un Sertifikācijas organizāciju standarta prasībās.

Pirms apmācībām lūgums apmācību dalībniekiem iepazīties ar jaunāko PEFC koksnes piegādes ķēdes standartu, līdztekus iepazīstoties ar dokumentu, kurā uzskaitītas izmaiņas. Dokumenti ir pieejami ŠEIT. Pirms apmācībām dalībnieki saņems arī apmācību materiālu ar piemēriem un jautājumiem, kur pirms kursiem būs jāsagatavo atbildes tehniskajam ekspertam.

Apmācības vadīs Mārtiņš Ailts, Starptautiskā PEFC tehnisko ekspertu programmas dalībnieks, PEFC Latvijas Padome valdes loceklis.

Dalības maksa sākotnējām apmācībām: 150 EUR. Dalībnieki pēc reģistrēšanās saņems rēķinu. Pie reģistrācijas lūgums norādīt arī rekvizītus, kam izsniegt rēķinu. Lūgums reģistrēties līdz 22.februārim.

Kursi tiks noturēti latviešu valodā.

Zināšanu pārbaude

Pēc apmācībām to dalībniekiem būs trīs nedēļu laiks, lai nokārtotu zināšanu testu. Dalībnieki, kuri sekmīgi nokārtos testu, saņems Starptautiskā PEFC atzītu Koksnes piegādes ķēdes apmācību sertifikātu divu nedēļu laikā pēc testa sekmīgas nokārtošanas, tāpat tiks pievienotu PEFC apmācīto auditoru, audita ziņojumu vērtētāju un sertifikācijas lēmuma pieņēmēju reģistram.

Pielikumā pievienota dienaskārtība.

More information here.

Dalies