Ziņas

28.02.2018

Izsludina pieteikšanos Piegādes ķēžu sertifikācijas auditoru apmācībām

Starptautiskais PEFC ir publicējis grafiku par Piegādes ķēžu sertifikācijas auditoru apmācībām.
Tuvākās individuālās auditoru apmācības būs iespējams apgūt tiešsaistē:

  • 11-12 aprīlis 2018, reģistrēties līdz 26.03.2018. Reģistrācija šeit. Informācija šeit.
  • 29-30 maijs 2018, reģistrēties līdz 08.05.2018. Reģistrācija šeit. Informācija šeit.

Ko sagaidīt no kursiem?

Kursi ir paredzēti pieredzējušiem Koksnes piegādes ķēdes sertifikācijas auditoriem. Kursu sākumā apmācāmos iepazīstinās ar PEFC sistēmu un organizāciju, bet kursu Tehniskā daļa tiks fokusēta uz Koksnes piegādes ķēdes standartu, tā jauninājumiem, kā arī jautājumiem, kas regulāri uzdoti par standartu. Lai sagatavotos mācībām, dalībniekiem nepieciešams izpildīt noteiktus uzdevumus tiešsaistē (tas nebūs tests!)

Nosacījumi

Lai ņemtu līdzdalību tiešsaistes kursā, jābūt realizētiem sekojošiem kritērijiem:

  • Jābūt reģistrētiem vismaz pieciem dalībniekiem;
  • Jābūt veiktam maksājumam 500 CHF vēl pirms kursu sākuma. Rēķins tiks nosūtīts pēc reģistrēšanās kursiem. 

Kādēļ šādi kursi ir nepieciešami

Šobrīd Koksnes piegādes ķēdes sertifikāts izsniegts vairāk kā 20 000 uzņēmumu visā pasaulē, to ir atzinuši sertificētie uzņēmumi, sertifikācijas organizācijas un ikdienā praktizējoši auditori.

Lai būtu droši, ka ikviens sertifikācijā iesaistītais ir zinošs un nodrošināts ar visjaunāko informāciju par standartu un tā interpretācijām un to skaidrojumu, PEFC nodrošina vairākas iespējas Koksnes piegādes ķēdes auditoru apmācībām.

Pateicoties kursiem, ir iespējams nodrošināt konsekventas prasības auditoru ikdienas darbam, vienlaicīgi sekojot līdzi PEFC apmaiņas pieredzei. Arī standarta izstrādātājiem kursi ir vērtīga pieredze, jo to rezultātā var saņemt atsauksmi par prasību piemērošanu ikdienā. 

Nepieciešamība pēc vairāku auditoru apmācības? 

Ja Jūs strādājat sertifikācijas organizācijā ar lielu skaitu auditoru, Jums piemērotāka būs PEFC  Training Recognition Program, kas atvieglo auditoru apmācību procesu.  Sīkāka informācija par PEFC mācību atzīšanas programmu pieejama šeit

Avots:www.pefc.org

Dalies